Mezator

Jest to innowacyjne urządzenie najnowszej generacji do precyzyjnego badania wydolności bioenergetycznej organizmu.

JEDYNIE U NAS MOŻESZ WYKONAĆ BADANIE  NA MEZATOR W KRAKOWIE !!!

Jak działa Mezator NLS ?

Urządzenie wykorzystuje ponad 20 –letnie światowe  badania naukowców z dziedziny : medycyny, biochemii i biofizyki, bioinformatyki  –  jest określane mianem pierwszego medycznego interfejsu mózgowego.
Wykorzystuje technologię badawczą  zarówno klasycznego biorezonansu , metodę  Volla (badanie pól elektromagnetycznych organizmu), jak też innowacyjną technologię NLS (diagnostyczna metoda nieliniowa, polegająca na badaniu bioenergii).  Bioenergia komórek/tkanek/organów stanowi precyzyjne odzwierciedlenie rzeczywistej ich biologicznej wydolności co umożliwia ocenę jej kondycji w danym momencie.
Dzięki stworzeniu specjalnego, skomplikowanego oprogramowania i cyfrowego czynnika przerzutnikowego, tranzystora p-n, stymulowanego przez mikroprocesor urządzenia, jest możliwe bardzo precyzyjne (z dokładnością od 90-97 %) określenie wydolności energetycznej czyli kondycji i zdrowia całego organizmu.
Urządzenie wykorzystuje analizę porównawczą  i dzięki bogatej bazie wzorców (ponad 120.000), obejmującej m.in. : patogeny, alergeny, mikroorganizmy i pasożyty otrzymujemy dokładną informację na temat procesów patologicznych toczących się w organizmie oraz zaburzeń w energetyce organizmu już na poziomie komórkowym oraz informację jakie naturalne metody terapeutyczne oraz dalsze działania można wdrożyć w celu poprawy kondycji badanej osoby.
Urządzenie umożliwia również przeprowadzanie leczniczych metaterapii  (bezbolesna i nieinwazyjna metoda zalecana przez producenta urządzenia  nawet dla dzieci czy kobiet w ciąży) w celu wyrównania zaistniałych niedoborów energetycznych w wykazujących zaburzenia obszarach oraz otwarcie procesu samo-naprawy obszaru zagrożonego. Terapia daje bardzo dobre efekty m.in. przy : leczeniu bólów różnego pochodzenia (np. reumatycznych),  wspieraniu leczenia  wielu chorób przewlekłych,  jest wsparciem dla osób walczących z nowotworami (jako dodatkowa terapia wspierająca leczenie właściwe), jest wsparciem dla sportowców w optymalnym przygotowaniu organizmu do zawodów.

Dlaczego warto podać się badaniu ?

Zaburzenia energetyki są najdokładniejszym i niezawodnym wskaźnikiem procesów patologicznych i zaburzeń  występujących w organizmie. Każda zmiana patologiczna zaczyna się od zaburzeń energetycznych w mitochondriach naszych komórek !
Dzięki badaniu bioenergii na poziomie komórkowym możemy wychwycić  różnego rodzaju patologie  z dużym wyprzedzeniem czasowym w porównaniu z klasycznymi urządzeniami medycznymi działającymi na zasadzie liniowej (np. USG).
Osoba badana otrzymuje po badaniu informację o obszarach zagrożonych (wykazujących zaburzenia energetyczne) , rekomendacje obejmujące wskazanie obszarów do dalszej diagnostyki i konsultacji  jak też prozdrowotne porady dotyczące właściwego sposobu odżywiania się, odpowiedniej dla danej osoby suplementacji oraz kierunków zmiany stylu życia w celu poprawy kondycji.

Na czym polega badanie?

Badanie jest  nieinwazyjne i bezbolesne i trwa od 30 min.-1,5 godz. (w zależności od wybranego programu i zakresu badań). Polega na sczytywaniu wirujących fal alfa mózgu osoby badanej przez  bioinduktory i przekazywanie sygnału do analizy do mikroprocesora urządzenia.

Urządzenie posiadają wymagane certyfikaty UE i są używane przez lekarzy, personel medyczny jak też wykwalifikowanych terapeutów  na całym świecie.

Przeciwwskazania do diagnostyki na  MEZATOR:

  • Metalowe implanty
  • Rozrusznik serca
  • Ciąża
  • Epilepsja (padaczka)
  • Pompa insulinowa
  • Krwawienie wewnętrzne (miesiączka)

Przygotowanie do badania na MEZATOR :

Prosimy o zgłoszenie się do placówki minimum 5 min. przed umówionym terminem badania.
Klient powinien się zgłosić na badanie 2 godziny po ostatnim posiłku.

W czasie  2 godzin poprzedzających badanie można pić jedynie wodę mineralną niegazowaną –   jest to wręcz  wskazane aby organizm był dobrze nawodniony. Nie należy pić  : kawy,  alkoholu, mocnej herbaty, napojów energetycznych, nie palić papierosów, nie zażywać suplementów. Jeśli to możliwe prosimy również nie przyjmować leków.

Bezpośrednio przed badaniem  należy zdjąć wszystkie metalowe przedmioty np. biżuterię – kolczyki, bransoletki, pierścionki, wisiorki itp. , oraz odłożyć na czas badania inne metalowe przedmioty  np. monety,  klucze, telefony komórkowe itp.  Uprzejmie  prosimy Klientów o zadbanie o to przed wejściem do gabinetu co  znacznie  ułatwi i przyspieszy przygotowanie do badania.

 

 

umów się na wizytę!

Wypełnij formularz

Cel wizyty

Dane kontaktowe