Opinie

Serdecznie polecam! Badanie Mezator nie tylko potwierdziło moje - już zdiagnozowane - problemy zdrowotne, ale też wskazało wcześniej niewykryte dysfunkcje i zaburzenia. Dzięki temu mogę poddać się kompleksowemu leczeniu i mieć szansę na poprawę stanu zdrowia.

autor: Jolanta

Nigdy nie lubiłam łykać multiwitamin „w ciemno”, ale też nigdy nie wiedziałam których konkretnie mi brakuje. Dzięki badaniu Quantum świadomie biorę te składniki, których potrzebuje mój organizm, a poza tym – mogę kupić je na miejscu po badaniu!

autor: Adam

Godzinne ,trochę przydługie badanie dało mi więcej informacji o moim stanie zdrowia niż obszerna diagnostyka laboratoryjna. W dodatku badanie było bezbolesne i nie wymagało pobierania krwi. Naprawdę polecam!

autor: Adrian

PASOŻYTY ! Już wiem dlaczego moja córka ciagle narzekała na ból brzuszka,źle spała, miała podkrążone oczy i anemię. Na Mezatorze wyszły aż 2 pasożyty (lamblia, przywra kocia), które były powodem problemów. Szybkie i bezbolesne badanie - polecam ! Na miejscu fachowa pomoc w doborze odpowiednich, naturalnych preparatów przeciwpasożytniczych.

autor: Natalia

Nareszcie mam trop po badaniu Mezator/na pasożyty/co jest powodem moich 3-letnich poważnych problemów zdrowotnych - włosień spiralny....objawy się zgadzają. Będę jeszcze potwierdzać testami z krwi. Polecam, bardzo dobre, szybkie badanie, przy okazji przegląd całego układu pokarmowego pod kątem innych schorzeń

autor: Zenon K.

Przyszłam z córką i sobą sprawdzić przyczynę objadania się cukrem. Jestem zachwycona obsługą, wiedzą i kompetencjami personelu, wszystko się ustabilizowało, działa jak należy. Polecam z całego serca !

autor: Monika K.

Bardzo dobrze, że są na tym świecie jeszcze ludzie, którzy naprawdę znają się na ziołach...po badaniu zaproponowano mi na mój problem "gastryczno-wątrobowy" mieszankę ziołową która bardzo pomogła. Detoks całościowy przeprowadzony, lepiej trawię, brak wzdęć i problemów z oddawaniem stolca, brak zgagi (dowiedziałam się, że mam niedokwaszony żołądek a zawsze podawano mi środki zobojętniające kwas żołądkowy, sic.. Obsługa bardzo miła i pomocna zarówno na sklepie jak w gabinecie, polecam.

autor: Karolina Z. (Szwajcaria)